KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14424060
nr 1442 4060
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålningar, 3 st. Signerade, -89-90. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 16x37 + 25x18-31x26 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:34:15
1.100 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann